Kreatif Hizmetler

Dijital için Prodüksiyon

Mobil ve Dijital Reklam, Sosyal Medya, E-ticaret ve Web siteniz için tecrübeli ekibimizle hazırlayacağımız dijital içeriğiniz ile ilgi üzerinizde olsun. Kaliteden ödün vermeden, etkili içerikler üreterek hedef kitlenize görsel olarak güçlü bir iletişim kurmanız için dijitale yönelik prodüksiyon hizmetimiz ile sağlıyoruz.

Profesyonel Fotoğraf

• Reklam çekimleri
• E-ticaret çekimleri
• Ürün fotoğrafı
• Mimari fotoğraf
• Yemek Fotoğrafı
• Moda çekimleri

Ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmanın en bilindik yolu. Kaliteli fotoğraflar kesinlikle etkileşimi ve geri dönüşü artırır ve hem mevcut hem de potansiyel müşterilerinizle bağ kurmanıza yardımcı olur. Sosyal medya, E-Ticaret ve Web sitenizde ya da farklı platformlarda, broşür ve kataloglarda, blog yazılarınızda ve daha pek çok yerde işinizi görsel olarak en iyi şekilde yansıtmanızı sağlar. Profesyonel ekibimiz ile tüm dijital fotoğraf ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Profesyonel Video

Video prodüksiyon, günümüz dijital dünyasında her pazarlama stratejisinin bir parçası. Bunun en önemli sebepleri arasında Sosyal Medya’nın artık Video ağırlıklı olması ve YouTube’un Google’dan sonra ikinci en sık kullanılan arama motoru olması en büyük kriterdir. Nerede kullanırsanız kullanın, video web sitenize ve sosyal platformlarındaki hesaplarınıza ziyaretçi çekmek için günümüzde en etkili içerik formatıdır. 

Tecrübeli ekibimiz ile hedef kitlenizin dikkatini çeken, etkileşim yaratan videolar üreterek, Sosyal Medya, Mobil ve Dijital Reklamlar, Web siteniz ve dijital tüm platformlar için video içeriklerinizi özenle üretiyoruz.

Hareketli Grafik ve Animasyon

Özellikle Mobil ve Dijital Reklamlarda en çok dönüşüm getiren Motion Graphic ve Animasyonlar ile Reklamlar, fikirleriniz ve süreçlerinizi açıklamanın görsel olarak en dikkat çekici ve dönüşüm sağlayan formatıdır.

Kendi stüdyomuzda alanında uzman ekibimiz ile tüm hareketli grafik ve animasyon ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak üretiyoruz. Vereceğiniz Mobil ve Dijital Reklamlara renk getirmek ve etkileşimi arttırmak için bize ulaşın.

Jingle ve Seslendirme

Markanıza özgü jingle ile sosyal medyada telif haklarını düşünmeden sesinizi en iyi şekilde duyurun.

Seslendirme, video ya da audio içeriklerde kullanılacak konuşmaların metinlerini vurgu, diksiyon ve tonlama gibi bazı kurallara dahilinde stüdyo ortamında seslendirme sanatçıları tarafından okunmasına denir. Pazarlama stratejinizde seslendirmeyi kullanmak hedef kitlenizle olan iletişiminizi kolaylaştırır. Seslendirme uzmanları, farklı hedef kitlelerinin ilgisini çekecek, içeriğe uygun ton ve vurguları kullanmayı bilir. Kitlenizle kurduğunuz iletişimi güçlendirmenizi sağlar.

Tüm Dijital içerikleriniz için kendi stüdyomuzda, geniş müzisyen ve seslendirme sanatçısı yelpazesi ile taleplerinize çözüm üretiyoruz.