SEO Analiz

Pazarlama hedeflerinizi işletme ihtiyaçlarınızla uyumlu hale getiren sonuç odaklı SEO çalışması ile işinizi büyütüyoruz.

icons8 staff 50

Info Box

Click here to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

SEO Analiz Hizmeti: Eksiksiz Bir Analiz ve SEO Stratejisi

Detaylı ve Kapsamlı bir SEO analizi, web sitenizin SEO ve anahtar kelime performansını çeşitli yöntemlerle ölçümleyerek neden olması gerektiği kadar yüksek sıralamada olmadığını belirlemenin en hızlı ve en etkili yoludur. Google SEO Analiz hizmetimiz %100 şeffaftır ve sitenizin teknik, sayfa içi ve sayfa dışı SEO’sunu analiz ederek seo performansını raporlar.

Site içi, Site dışı ve Teknik SEO için ayrıntılı bir SEO Analizi
SEO Uzmanlarımız ile birebir online toplantı
Tüm eksikleri ve önerileri içeren ayrıntılı bir rapor

Site İçi SEO Analiz Hizmeti ile Yol Haritaniz Elinizde Olsun

Arama motorlarında sıralamada sorun mu yaşıyorsunuz? ve tam olarak neden olduğundan emin değil misiniz? Seo Uzmanı ekibimiz sitenizi Semrush, Ahrefs gibi en  iyi seo analiz araçlarını kullanarak derinlemesine analiz eder, aynı zamanda online görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak uygulanabilir bir strateji oluşturacaktır.

Mevcut bir web siteniz varsa ancak SEO bağlamında kullandığınız anahtar kelime için nasıl performans gösterecek şekilde ayarlandığından emin değilseniz, web sitenizi SEO test etmek izlenecek en mantıklı yoldur. Detaylı bir analiz, karşılaştığınız zorluklar, SEO hedeflerinize neden ulaşamadığınız ve rakiplerinizin kullandığı stratejiler hakkında fikirler verir. Başarı ile devam eden bir SEO kampanyası uygulamak için web sitenizin yeniden tasarlanmasının veya yeniden inşasının gerekli olup olmadığını belirlemenize de yardımcı olur.

 Web site SEO Analiz sürecimiz şunları içerir:

 • Web sitenizin güçlü yönlerini değerlendirmek ve bir SEO stratejisi belirlemek için zayıf yönlerini tespit etmek
 • Arama sıralamalarını etkileyen sayfa içi ve aynı zamanda sayfa dışı faktörleri belirleme

Profesyonel bir SEO ajansı olarak, kapsamlı çözümlerle birlikte hem güçlü hem de zayıf yönleri ortaya çıkartmak için web sitenizi ayrıntılı bir biçimde inceleyeceğiz.

Detaylı analiz raporu ve uygulamada sitenizin eksik kalan yönleri dahil olmak üzere kapsamlı bir SEO analiz raporu almak için bize ulaşın.

SEO Analiz Hizmeti Neleri Kapsar?

Sitenizi arama motorları nezdinde en iyi şekilde optimize etmek için hangi eylemin gerekli olduğunu değerlendirmek için web sitenizin (ve web sitenizin analitiğinin) genel bir analiziyle başlar.

İlk olarak, sektörünüz, anahtar kelimeleriniz ve online rakipleriniz hakkında temel bir anlayış yakalayarak SEO danışmanları tarafından geliştirilen SEO analiz hizmetini en iyi şekilde sunmamıza yardımcı olur.

Bu analize dayanarak Benji’s Digital, genel arama motoru sıralamanızı yükseltmek için web sitenizi iyileştirmeye yönelik öneriler sunar.

Bu öneriler aşağıdakileri içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

 • Kopya İçerik
 • Anahtar Kelime
 • Alt Etiketleri
 • Bozuk Bağlantılar
 • Tekrarlanan Başlık Etiketleri
 • Tekrarlanan Meta Açıklamaları
 • HTML Hataları
 • Tarayıcı ve Çözünürlük Uyumluluğu
 • Mobil Uyumluluk
 • Sayfa Hızı
 • Site İstatistikleri
 • 4xx ve 5xx Hata Sayfaları 

Yukarıda listelenen faktörler, hizmetimizin bir parçası olarak ele alacağı birçok unsurdan sadece birkaçıdır. Bu faktörlerin her biri, arama motoru tarayıcılarını ve buna bağlı olarak müşterileri sitenize çekmede bir miktar etki sağlar. Web sitenizin, site içi seo analizi, site dışı seo analizi, teknik seo analizi, anahtar kelime ve içerik analizi, mobil analiz gibi dallarda derinlemesine inceleyerek eksiklerinizi rapor olarak sunuyoruz. Web sitenizin SEO performansını arttırmak için tespit ettiğimiz eksikleri gidererek arama sonuç sayfalarında daha üst pozisyonlara çıkmanızı ve rakiplerinizi yakalamanızı sağlıyoruz.

Google algoritmaları, web sitelerindeki içeriğe günümüzde çok daha fazla önem veriyor.
Bir site belirli anahtar kelimeler için sıralama yapmak istiyorsa, o sitenin bu anahtar kelimelerle alakalı, okunabilir içeriğe ve ilgili alt etiketlerine sahip olması çok önemlidir.
Web sitenizi analiz ederken, içeriğinizde bulunan zayıf yönleride tespit ederek sıralanmanıza engel olan bileşenleri listeliyoruz.

Arama motorları, belirli anahtar kelimeler nezdinde site sıralamasını belirlemek için çeşitli faktörleri kullanır. Google’ın yüzlerce sıralama faktörü vardır, ve en iyi arama motoru sıralamalarını elde etmedeki başarınız için oldukça önemlidir. Yılda ortalama olarak 400 civarında algoritma değişikliği yapılmaktadır. Web siteniz bu algoritma değişikliklerinden etkilenmiş ve sıralamanızda pozisyon kaybetmiş olabilirsiniz.

Detaylı SEO Analiz hizmetimiz, arama motorlarında daha iyi sıralamaya başlamak için tam olarak nerede iyileştirme yapabileceğinizi analiz ederek size gösterir.

SEO Analiz Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Analiz süresi web site sayfa sayısına bağlıdır.

Bu süre zarfında Profesyonel SEO Uzmanı ekibimiz, en iyi stratejiyi belirlemek ve sitenizin organik arama sıralamalarında daha iyi seo performansı göstermesi için nelerin değiştirilmesi gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunmak üzere güncel seo araçlarını kullanarak web sitenizi kapsamlı bir şekilde analiz edecek ve değerlendirecektir.

Ardından, potansiyel iyileştirme alanlarını ayrıntılı olarak görebilmeniz aynı zamanda SEO çalışmalarınızda nasıl ilerleyebileceğinizi bilmeniz için size Analiz Raporumuzu ileteceğiz.

Sıkça sorulan Sorular

SEO Analiz Nedir?

SEO Analizi, bir web sitesini incelemek için çeşitli SEO denetim hizmetlerinin, araçlarının, kontrol listelerinin ve standartların kullanımını içeren odaklanmış bir uygulamadır. Bir SEO analizi, web sitenizde zayıf noktaların listesini oluşturarak,sıralamanızı etkileyen faktörlerin ortaya çıkartır ve SEO kampanyanız için yol haritası oluşturur.

SEO Analiz Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Denetim Proje süresi web site sayfa sayısına bağlıdır.
Bu süre zarfında Profesyonel SEO Uzmanı ekibimiz, en iyi stratejiyi belirlemek ve sitenizin organik arama sıralamalarında daha iyi seo performansı göstermesi için nelerin değiştirilmesi gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunmak üzere güncel seo araçlarını kullanarak web sitenizi kapsamlı bir şekilde analiz edecek ve değerlendirecektir.
Ardından, potansiyel iyileştirme alanlarını ayrıntılı olarak görebilmeniz aynı zamanda SEO çalışmalarınızda nasıl ilerleyebileceğinizi bilmeniz için size Analiz Raporumuzu ileteceğiz.

SEO Analiz Ücreti Ne Kadar?

SEO Analiz Ücreti, saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Web sitenizin sayfa sayısına göre yapılacak çalışma için teklif veriyoruz.