Dijital Reklam

dijital pazarlama ajansi 1

Googel Ads Dijital Reklam Kampanyaları ile, İşizi Büyütelim

Google Ads, KOBİ’ler için en iyi dijital pazarlama araçlarından biridir. Tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığı, doğru içerikle doğru kitleleri hedeflemenize olanak tanır.

Benji’s Digital’de, websiteniz ile tam bir uyum içinde çalışan Google Ads kampanyası yapmayı çok iyi biliyoruz. Kampanyalarınızın dönüşüm oranının artışını sağlamak için kapsamlı bir çalışma ile tüm deneyimimizi ve uzmanlığımızı kullanacağız.

Google ads, görüntülü reklamcılık, yeniden pazarlama ve Google ile PPC dahil olmak üzere bir dizi tıklama başına ödeme hizmeti sunuyoruz. Ancak yöntemlerimizi ve süreçlerimizi hizmet verdiğimiz işletmelerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlayarak maksimum yatırım getirisi sağlıyoruz.

Google’da (arama, görüntülü reklam veya alışveriş reklamlarıyla) veya Bing’de reklam vermek istiyorsanız, temel PPC yönetim hizmetimiz, bir dijital reklam yönetimi hizmetinde aradığınızı cevabı bulabileceğiniz yerdir. Dijital reklam yönetimi çözümünüz için PPC yönetim hizmetlerimizi seçtiğinizde, PPC stratejinizi geliştirmek, yönetmek ve iyileştirmek için anahtar teslim bir çözüm alırsınız

google ads

Google Ads PPC Reklam Hizmetleri

Benji’s Digital’de yatırım getiriniz bir numaralı önceliğimizdir. Google Ads harcadığınız her kuruş size bir getiri sağlamalıdır; aksi takdirde zamanınızı boşa harcarsınız. Tüm tıklama başına ödeme kampanyalarınız için bizi işe aldığınızda, aşağıdakileri garanti edersiniz:

  • Yüzlerce başarılı PPC kampanyasını yöneten bir dijital pazarlama  ajansının uzmanlığı ve deneyimi.
    ● Tıklama başına ödemeyi Google Ads ile içerik açısından zengin açılış sayfalarına sorunsuz bir şekilde bağlayan kapsamlı bir strateji.
    ● Maksimum dönüşüm için alıcı kişiliklerine ve değer odaklı içeriğe odaklanan bir kampanya.
    ● Google Ads kampanyalarına açık, dürüst ve işbirlikçi bir yaklaşım. Maksimum şeffaflık için süreç boyunca düzenli güncellemeler ve raporlar sunuyoruz.

Google Ads ve açılış sayfalarını dönüşümler için veya satışlar için optimize ederiz. Bu, ayrıntılı anahtar kelime araştırması ve analizi ile başlar. Ve süreç boyunca kampanyalarımızın ilerlemesini takip ediyoruz. Ancak tüm bunlar zaman ve bilgi birikimi gerektirir. Tıklama başına ödeme stratejilerinizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, bugün iletişime geçin. Hedeflerinizi değerlendirerek ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir eylem planı oluşturabilmemiz için bize ulaşın.

Biz Dijital Reklamlarınızı yönetirken, siz işinize odaklanın

Kampanyanızı sizin için tamamen yönetecek en iyi tıklama başına ödeme şirketlerinden birini arıyorsanız, Benji’s size yardımcı olabilir. Yalnızca reklam metni değil , PPC sürecinin her adımında size yardımcı olacağız.

İsteklerinizi dinleyecek ve duyacak, bir oyun planı oluşturacak ve kampanyanızın başarısı konusunda sizi güncel tutacak özel bir kampanya yöneticisi alacaksınız.

Kampanyanızı ve stratejinizi geliştireceğiz, gelişmiş anahtar kelime araştırması ve seçimi yapacağız ve hatta doğru insanları hedeflediğimizden emin olmak için sektörünüzün analizini yapacağız.

Reklam kampanyanız için tüm metin yazarlığını halledeceğiz, kopyanın performansını test edeceğiz ve kampanyanızın parçası olan anahtar kelimeleri sürekli olarak geliştirip ince ayar yapacağız.

Her işletmenin farklı olduğunu biliyoruz ve bu da her işletmenin farklı ihtiyaçları olduğu anlamına geliyor.

Bu, her kampanyanın en çok ilgilendiğiniz öğeleri içerecek şekilde el yapımı olduğu anlamına gelir.