Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti ile İşletmenizin Marka Bilinirliğini, Potansiyel Müşterilerini ve
Satışlarınızı Artırıyoruz

Benji’s Sosyal Medya Pazarlama hizmetiyle hedef kitlenize değer katarak satışlarınızı artırıyoruz. Sosyal Medya Yönetimini içeren, işinize ve hedeflerinize özel bir çözüm sunuyoruz.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya Pazarlama ile hedef kitlenize doğrudan ulaşıp marka bilinirliği oluşturmanızı sağlıyoruz. Hedef kitlenizle bağlantı kurduğunuzda, markanızı takipçilerinizin önünde doğrudan sergileme fırsatınız olur. Hedef kitlenizin; şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde tanımalarına, ve bilgi edinmelerine yardımcı oluyoruz. Tamamen işinize ve hedeflerinize yönelik şekillendirilmiş sosyal medya stratejileri ile içeriklerinizi bir üst seviyeye taşıyoruz.

Şirket geçmişinizden ürünlerinize, kampanya ve duyurulara kadar, hedef kitlenizin şirketinizi daha yakından tanımasına yardımcı oluyoruz.

Marka Bilinirliğinizi Artırır

Sosyal Medya Pazarlama ile hedef kitlenize doğrudan ulaşıp marka bilinirliği oluşturmanızı sağlıyoruz. Hedef kitlenizle bağlantı kurduğunuzda, markanızı takipçilerinizin önünde doğrudan sergileme fırsatınız olur. Hedef kitlenizin; şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde tanımalarına, ve bilgi edinmelerine yardımcı oluyoruz. Tamamen işinize ve hedeflerinize yönelik şekillendirilmiş sosyal medya stratejileri ile içeriklerinizi bir üst seviyeye taşıyoruz.

Şirket geçmişinizden ürünlerinize, kampanya ve duyurulara kadar, hedef kitlenizin şirketinizi daha yakından tanımasına yardımcı oluyoruz.

Müşterileriniz ile Doğru İletişim Kurmanızı Sağlar

Sosyal medyayı pazarlama için kullanmanın en önemli faydalarından biri, potansiyel müşterilerle bir iletişim hattına sahip olmanızdır.

Sosyal medya pazarlaması, işletmenizle ilgilenen kişilerle doğrudan bağlantı kurarak işletmenizi değerli kılan birkaç stratejiden biridir. Potansiyel müşterilerle bir iletişim hattınız olduğunda, onları işletmenizi seçmeye teşvik edebilirsiniz.

Onlara kaçırdıkları yararlı bilgileri sağlayabilir veya işletmenizle ilgili sorunları çözebilirsiniz. Sonuç olarak, potansiyel müşterilerinizle daha iyi ilişkiler kurarak onları şirketiniz için müşterilere dönüştürmenize yardımcı olursunuz.

Uzmanı olduğumuz Sosyal Medya Platformları

facebook logo
Facebook
instagram logo
Instagram
linkedin logo
Linkedin
twitter logo
Twitter
tiktok logo
TikTok
pinterest logo
Pinterest

Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile sizi hedefinize ulaştırmak için hedef kitlenizle doğrudan iletişim kurabilir ve etkileşime geçebilirsiniz. Bunun için sosyal medya hesaplarınızı oluşturmakla ya da mevcut hesaplarınızı optimize etmekle başlıyoruz. Sonrasında sizi hedefinize götürecek içeriği oluşturuyor, yayınlıyor ve çalışmamızın sonuçlarını analiz ediyoruz. 

sosyal medya pazarlama

Neden Sosyal Medya Yönetimi?

Sosyal medyanın en önemli iki avantajı hedef kitleyle doğrudan iletişime geçmek ve ölçülebilir sonuçlar almaktır. Ancak sosyal medya yönetimi hizmeti almanın çok daha fazla faydası var.

Sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirir.

Doğru sosyal medya yönetimi ile hedeflerinize uygun olan platformlarda mevcut sosyal medya varlığınızı güçlendirmenizi sağlar. Sosyal medya profillerinizi iyileştirmek ve geliştirmek için nelere ihtiyacınız olduğunu belirleyerek size özel sosyal medya stratejisi belirlenmesi gerekir.

Sosyal medya yöntemi, sadece sahip olduğunuz sosyal medya yapısını iyileştirmekle kalmaz. Aynı zamanda kitlenize daha çekici hale getirmek için profilinizi eksikliklerinizi doldurur. 

En benzersiz içerikleri oluşturmanızı sağlar.

Sosyal medya yöneticisinin sizi, sektörü ve rakipleri tanıması gerekir. Böylece sizin için en benzersiz içeriği oluşturarak rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olur. Bunun için sosyal medya yönetimi hizmeti verecek ekip, rakiplerinizi, sosyal platformlardaki faaliyetlerini ve sektörünüzde ne tür içeriklerin iyi performans gösterdiğini araştırarak ne tür içeriklerin başarılı olacağını belirler.

Size özel içerik, sosyal medyada öne çıkmanın olmazsa olmazıdır. Destek aldığınız ekip, benzersiz grafikler oluşturmanıza ve profillerinizin her biri için kişiselleştirilmiş içerik hazırlamanıza yardımcı olur.

Sosyal medya performansınızı analiz eder.

Sosyal medyanın ölçülebilir olması, yapılan çalışmaların başarısını analiz etmeyi kolaylaştırır. Paylaştığınız içeriğin kullanıcıların istediği şey olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabileceğinden, sosyal medya söz konusu olduğunda etkileşim gibi metrikleri analiz etmek önemlidir.

Bu analiz sonuçları, sonraki çalışmalarda ihtiyacınız olan değişiklikler konusunda yol gösterir. Hangi saatlerde paylaştığınız içerikler daha fazla etkileşim alıyor? Hangi türde içerik hedef kitlenizin daha çok ilgisini çekiyor? Bu ve çok daha fazla sorunun cevabını sosyal medya analizi ile öğrenebilirsiniz.

Sosyal medya reklamlarını destekler.

Sosyal medya hesabınızın profesyonel olarak yönetilmesi, güven veren bir hesabınız olması anlamına gelir. Böylece sosyal medyada reklam verdiğiniz zaman, hedef kitleniz bu marka, şirket ya da kişi hakkında doğrudan bilgiye ulaşabilir. Bu da reklamlarınızdan alacağınız dönüşüm oranını artırır.

Kullanılabilecek en uygun maliyetli dijital pazarlama yöntemlerinden biri olan sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliği oluşturabilir ve işletmenizin görünürlüğünü artırabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi stratejinizi birlikte hazırlamak ve uygulamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Benji’s sosyal medya hizmetleri aracılığıyla etkili ticari büyüme sağlamaya odaklanan sosyal medya pazarlama ajansı. Markanızın sosyal medyadaki varlığını geliştirmek veya sosyal medya reklamcılığı yoluyla hedeflenen potansiyel müşterileri yönlendirmek istiyor olun, sosyal medya reklamcılık hizmetlerimiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Sosyal medya reklam hizmetleri, endüstrilerdeki işletmeler için sosyal stratejinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Algoritmalar değiştikçe işletmeler, sosyal reklamcılıkla doğru kişilere doğru zamanda ulaşmak için stratejilerini çeşitlendirebilir.

Her sosyal reklam platformunun insanlara ulaşmak için kendine özgü bir yolu vardır ve her birinin avantajları vardır. Sonuç olarak, hemen hemen her sektördeki işletmeler, belirli hedef kitlelerini meşgul etmek, bilgilendirmek ve dönüştürmek için sosyal reklamcılığın kullanımından yararlanabilir.

Ajansımızın ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizin online varlığınızı nasıl büyütebileceğini, satışlarınızı ve müşteri sadakatinizi nasıl iyileştirebileceğini keşfetmek için bize ulaşın.