SEO Hizmeti

SEO Hizmeti ile online varlığınızı güçlendirerek ve dijital pazarda daha rekabetçi olmanızı sağlıyoruz.

Biz, İstanbul merkezli bir SEO Ajansı olarak KOBİ’ler, E-Ticaret Siteleri, Kurumsal Şirketler, Girişimciler ve Bireysel Markalar için sonuç odaklı rakipsiz SEO hizmetleri sunmaya kendimizi adadık. Size daha fazla organik trafik, potansiyel müşteri ve satış sağlayacağız.

seo hizmeti veren seo uzmanları çizimi

SEO Hizmeti İle İşinizi Büyütüyoruz

Pazarlama hedeflerinizi işletme ihtiyaçlarınızla uyumlu hale getiren sonuç odaklı SEO çalışması ile işinizi büyütüyoruz. Google SEO hizmeti ile arama sonuçlarından sitenize organik trafik çekerek, satışlarınızı artırıyoruz.

SEO, diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, müşterileri çekmek için tek seferlik bir strateji değil, web sitesine giderek daha fazla trafik çekmek ve size müşteri kazandırmak için uygulanan bir yaklaşımdır. SEO danışmanlığı hizmetine yatırım yapmak, görünürlük kazanmak ve  marka değeri yaratmak isteyen işletmeler için günümüzde en önemli dijital pazarlama ihtiyaçlarından bir tanesidir.

Google’ın sürekli değişen algoritmalarını zamanında yakalamak ve tam olarak bütçenize göre şekillendirilmiş terzi işi bir SEO Hizmeti fiyat almak için bize ulaşın.

Profesyonel SEO Hizmeti

anahtar kelime analizi

Anahtar Kelime Analizi

İdeal müşterinizi temsil eden organik trafik sağlamak, web sitenizi optimize ederek ve doğru anahtar kelimeler için içerik oluşturarak elde edilir.

Anahtar kelime araştırması, alakalı içerikler düzenlememize yardımcı olarak, web sitenizin arama sonuç sayfalarında sıralamasını iyileştirdiği ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarına en uygun şekilde, onları tıklamaya teşvik ettiği için, bu kişilerden bazıları dönüşüme hazır olacaktır.

rakip analizi

Rakip Analizi

Rekabet analizinin amacı, fırsatları ortaya çıkarmak, potansiyel zayıflıkları teşhis etmek, anahtar kelime zorluğunu değerlendirmek ve rakipleriniz için neyin işe yaradığını (veya çalışmadığını) bularak SEO stratejinizi güçlendirmektir. SEO’da rekabet analizi tek seferlik bir iş değildir; bu sık sık tekrar ziyaret etmeniz gereken bir şey.

seo analiz

SEO Analizi

SEO Analizi, arama motoru sonuç sayfalarında sıralama potansiyelinizi etkileyen bir dizi faktörü değerlendirmek için web sitenizin derinlemesine incelenmesidir.

Bu unsurlar, web sitenizin sayfa içi ve sayfa dışı SEO’sunun yanı sıra teknik SEO performansını içerir. Web sitenizin nasıl bir SEO çalışmasına ihtiyacı olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak SEO Analiz hizmeti sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

site içi analiz

Site İçi SEO

Site içi SEO, web sitenizin sayfalarında yapılan optimizasyonlarla, Google, Bing ve diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarında sıralamanızı veya görünürlüğünüzü iyileştirmek için web sitenizi ziyaretçiler için daha kullanışlı ve değerli hale getiriyoruz.

teknik seo

Teknik SEO

Teknik SEO, tarayıcıların ve web sitesi ziyaretçilerinin sitenizi anlamasını ve kullanmasını kolaylaştıran bir dizi web sitesi ve sunucu optimizasyonudur.

Teknik SEO, URL yapılandırması, yönlendirme kodları, robots.txt ve .htaccess dosyalarınız ve benzeri başlıklarla sıralamanızı yükseltmek için yaptığımız seo çalışmalarıdır.

site dışı seo

Site Dışı SEO

Site dışı SEO, arama motorlarına web sitenizin web’deki başkaları için önemli olduğunu söylediği için son derece değerlidir. Aldığımız her bağlantı, web sitenizin kaliteli olduğu konusunda başka bir kaynaktan onay görevi görür.

Bu, dış kaynakların aynı sayfa içi SEO kalitesine sahip web siteleri için bağlayıcı görevi görmesini sağlar, böylece arama motorları web sitelerini arama motoru sonuç sayfalarında daha iyi pozisyonlarda sıralar.

seo uyumlu içerik

SEO Uyumlu İçerik

Web sitenizin içeriği, kullanıcıların satın alma hunisi boyunca onları eğitmek ve yönlendirmek için güvendiği şeydir. İster şirketinizin benzersiz satış noktasını tartışıyor olun, ister bir blog yazısı aracılığıyla eğitim içeriği sağlıyor olun, yalnızca web sitenizin sıralamasını değil, aynı zamanda şirketinizin büyümesini de ilerletmek için konu önerileri, profesyonel metin ve kaliteli içerik sağlayacağız.

Neden Benji's SEO Hizmeti Tercih Etmelisiniz?

İş Etiği

Yaptığımız her işte dürüstlüğe önem veriyoruz. Olası Google cezalarına yol açabilecek sistemle spam göndermeden veya oyun oynamadan sonuçları elde etmek için beyaz şapka SEO çalışmaları yaparak her zaman adil çalışıyoruz. Basitçe söylemek gerekirse: SEO'da kazanmak için hile yapmamıza gerek yok. Google algoritmalarını gerçek zamanlı takip ederek, kurallarına göre oynuyoruz ve işinizi hiçbir şekilde tehlikeye atmıyoruz. Dürüstlüğümüzden asla ödün vermeyiz.

SEO Uzmanı Takım

İşimizin teknik, karmaşık ve bazen de bunaltıcı bir arama motoru optimizasyonu sürecini müşterilerimiz için olabildiğince basit hale getirmek olduğuna inanıyoruz. Bunu başarmamızın birçok yolundan biri, her müşteriye projenizi yönetmesi için tek bir iletişim noktası sağlamaktır. Benji's SEO uzmanı işinizi tanıyacak ve ihtiyaçlarınızı anlayacaktır.

Devamlı Takipteyiz

SEO devamlı değişen ve her web sitesi için ayrı bir süreçtir. SEO, her yıl sıralama faktörlerini etkileyen 400'den fazla Google algoritması güncellemesi nedeniyle sürekli değişiyor ve biz her zaman en son haberler ve trendleri takip ediyoruz. SEO Ajansımız, sürekli olarak sektördeki yenilikleri takip ederek başarıyı yakalamak için güncel kalıyor.

Şeffaf Raporlama

Çabalarımızın organik trafiğinizi nasıl artırdığını ilk elden görebilmeniz için tam şeffaflığı koruyoruz. Özel, sitenizin SEO performansına tam bir genel bakış sağlayan Google Analytics raporları, düzenli olarak güncellenen anahtar kelime sıralamaları, gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmalarının aylık dökümünü ve SEO iyileştirmelerini ve stratejisini inceleyen aylık rapor olarak hazırlıyoruz.

Bizi İyi Bir SEO Ajansı Yapan İş Akışı

Daha İyi SEO Anlayışı için Derinlemesine Araştırma

Benji’s olarak, müşterimizin hedeflerini daha iyi anlamak için derinlemesine bir Araştırma yapıyoruz. Bu, herhangi bir SEO uygulamasını gerçekleştirmeden önce zorunludur ve tüm kampanya yürütmesini tutan sütundur. Müşteriye tüm temel gereksinimleri soran derinlemesine bir SEO anketi vererek süreci başlatıyoruz. Bu, daha iyi SEO anlayışı için taşıdığımız araştırmadır:

 • Müşteri Hedefleri 
 • Strateji Oluşturma için Pazar ve Hedef Kitle Araştırması
 • Tam Rakip Analizi
 • Yüksek Kaliteli Anahtar Kelime Araştırması

SEO Metriklerinin Analizi

Araştırma çalışması yapıldıktan sonra, SEO ekibimiz, müşteri web sitesinin hem organik hem de coğrafi olarak nerede durduğuna dair tüm müşteri verilerini doğru bir şekilde anlamak için bir araya gelir. Bir SEO Ajansı için, bir SEO stratejisi oluşturmadan önce, boşlukların nerede olduğunu ve daha yüksek çevrimiçi görünürlük için nelerin düzeltilebileceğini bilmemiz için öncelikle SEO metriklerine bir göz atmak çok önemlidir. Aşağıda, bir SEO stratejisi oluşturmadan önce analiz ettiğimiz SEO metriklerinden bazıları verilmiştir:

 • Trafik Analizi: İlgili trafik için çalıştığımız şey olduğundan, trafiğin nasıl ve nereden geldiğini analiz ederiz.
 • Backlink Analizi: Backlinklerin kalitesini, nereden geldiğini ve web sitesinin otoriterliğini artırmaya nasıl yardımcı olduğunu analiz etmek.
 • İçerik Analizi: İçerik Çoğaltması veya zayıf içerik sorunlarının aranması, eski içeriğin bulunması ve güncellenmesi.
 • Rakip Analizi: Daha iyi trafik ve görünürlük için tüm SEO stratejilerinin neye katkıda bulunduğunu anlamak için rakiplerin SEO ölçümlerine daha yakından bakmak.

Websitenizi 1. Sayfaya Çıkaracak SEO Stratejileri


Gerekli tüm SEO araştırmalarını ve analizlerini yaptıktan sonra, SEO Ajansımız, müşterimizin uzun vadeli büyümesi için faydalı olabilecek yenilikçi SEO Stratejileri için beyin fırtınası yapar. SEO’nun tek seferlik bir şey olmadığına inanıyoruz; doğru web sitesi optimizasyonları üzerinde çalışırsak daha iyi olmaya devam eden bir süreçtir. İyi tanımlanmış bir Gelişmiş SEO stratejisi, müşterilere yüksek kaliteli potansiyel müşteriler ve dönüşüme hazır potansiyel müşteriler kazandıran şeydir.

Ardından doğru stratejiyi oluşturmada çok önemli olduğu için hedef kitleyi belirliyoruz. Bu, kitlenin aradığı anahtar kelimeleri araştırmayı kolaylaştırır.

Sonuç olarak, hedef kitleyi Demografi, Coğrafi konum, sorunlu noktalar, gelir vb. gibi niteliklere göre ayırıyoruz.

SEO stratejilerimiz, derinlemesine pazar araştırması ve analizinden sonra oluşturulur ve sonuçta artan web sitesi görünürlüğüne, çevrimiçi büyümeye ve daha iyi SERP sıralamalarına yol açar.

SEO Veri Takibi


Çünkü İzleme, SEO stratejisini sağlam tutan şeydir. Bu nedenle SEO Ajansımız, hedefin tamamlanması ve henüz ulaşılması gerekenlerle ilgili tüm bilgileri size sağlar. Bu, çabalarımızın doğru yönde çalışıp çalışmadığını anlamamıza yardımcı olur.

SEO Şirketimiz aşağıdaki metrikleri takip eder:

 • Organik trafik: İşletmenizi ararken kaç kullanıcının geldiği.
 • Anahtar Kelime Sıralaması ve SERP konumları: İşletmenizin hangi anahtar kelimeleri gösterdiği ve hedeflenen anahtar kelimelerin nasıl performans gösterdiği konusunda.
 • Etkileşimler:Kullanıcının işletmenizle yaptığı etkileşim sayısı
 • Hedefler: Hangi hedeflere ulaşıldı ve nelere henüz ulaşılmadı.
  Dönüşüm Oranı: Dönüşüm sağlayan kullanıcıların yüzdesi.

Daha Yüksek Organik Trafik için SEO Optimizasyonları


İyi tanımlanmış bir SEO stratejisi oluşturmak, bizi hak ettiğimiz konuma getiren şeydir. Müşterimizin çevrimiçi büyümesi için başarılı bir strateji oluşturduktan sonra, SEO ekibimiz tüm optimizasyonları yapmaya başlar.

Dijital Pazarlama Ajansımız, Sayfa İçi SEO, Sayfa Dışı SEO, Yerel SEO, Bağlantı Oluşturma, çevrimiçi incelemeleri işleme ve oluşturma, İtibar Yönetimi vb. gibi her türlü SEO optimizasyonu üzerinde çalışır. Daha gelişmiş büyüme için gerekli optimizasyonları taşıyoruz. müşterinin işi. SEO Ajansımız ayrıca, doğru yönde ilerleyip ilerlemediğimizi veya SEO stratejilerinde herhangi bir değişikliğin gerekli olup olmadığını görmek için ilgili metrikleri düzenli olarak kontrol eder.

Organik Büyüme Ölçümü için SEO Raporlaması

Herhangi bir SEO Ajansı için, raporlama, yatırımların karşılığını alıp almadığını bize bildirdiği için SEO’da çok önemlidir. Tüm detayları takip edebilmek için, üzerinde çalıştığımız optimizasyonları ve düzelttiğimiz tüm teknik sorunları gösteren sistematik bir SEO raporu tutmaya çalışıyoruz. Bu, müşteriye gerçekleştirdiğimiz tüm SEO sürecimiz boyunca bir yürüyüş sağlar.

Bu nedenle, özetlemek gerekirse, SEO Ajansımız, aşağıdaki parametreleri içeren şeffaf ve anlaşılması kolay bir Aylık Performans Raporu (MPR) oluşturur:

 • Yürütme Tarihi
 • Anahtar Kelime Stratejisi
 • Google SERP Sıralaması
 • Tam Trafik Kaynağı Analizleri
 • Müşteri Hedeflerine Ulaşıldı

Organik Trafiğiniz Emin Ellerde

Sonuç veren özel SEO planları oluşturarak işiniz için en iyi hizmeti sağlıyoruz.

seo hizmeti 2

Benji’s SEO Ajansı, iş ihtiyaçlarını anlamak ve hedeflerini aşmalarına yardımcı olmak için müşterilerle bire bir iletişim halinde çalışır.

Diğer SEO Hizmetlerimiz

SEO - Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu, daha çok kısaltması SEO olarak bilinir. SEO, web sitenizin belirli anahtar kelimeler nezdinde arama motoru sonuç sayfalarında daha üst pozisyonlara çıkabilmesi için yapılan tüm işlemlere denir.

 

SEO, web sitenizi arama motorlarına daha detaylı tanıtarak müşterilerinizin hizmet ve ürünlerinizi çok daha kolay bulmasını sağlar. Bu sayede web sitenizin trafiği artar ve arama sonuç sayfalarındaki pozisyonu yukarıya çıkar.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

Web sitenize daha çok trafik çekerek ürün veya hizmet satışlarınızı arttırabilir, bu sayede rekabette öne geçebilirsiniz. SEO, doğru uygulandıktan sonra uzun süre faydalanabileceğiniz bir yatırımdır. Dolayısı ile bu süre göz önüne alındığında reklam yatırımlarına göre daha düşük maliyetli bir dijital pazarlama yöntemidir.

 

SEO, ayrıca Google Ads reklam alaka puanınızı arttırarak reklam maliyetlerinizi düşürür.

SEO Nasıl Çalışır?

SEO, online varlığınızda, özellikle de web sitenizde değişiklikler yaparak onu Google ve Bing gibi arama motorları için daha çekici hale getirme uygulamasıdır. 

 

Arama motorları, ne hakkında olduğunu anlamak için web sitenizi tarar. En iyi SEO uygulamaları, arama motorlarının web sitenizi anlamasını kolaylaştırır.

 

SEO, organik web sitesi trafiğinin miktarını ve site ziyaretçilerinin kalitesini hiçbir ek ücret ödemeden artırır. Web sitenize uygulanan sağlam bir SEO stratejisi ile Google, onu bir otorite sitesi olarak tanımlayacak ve ziyaretçilere sitenizi daha çok gösterecektir.

SEO Hizmeti Ne Kadar Sürer?

SEO çalışması için bir süre belirtmek doğru değildir. Arama motoru sonuç sayfalarında hedeflenen pozisyon elde edilene kadar SEO çalışması yapılmalıdır. Sonrasında ise gelinen pozisyonun korunabilmesi için çalışmalara devam edilmelidir.

 

Bunun temel olarak iki sebebi vardır;

 

 1. Google rekabeti adil düzeyde tutabilmek adına yılda ortalama olarak 400-500 civarı algoritma değişikliği yapmaktadır. Bu değişiklikler mevcut pozisyonunuzu negatif etkileyebilir, dolayısı ile bu algoritma değişikliklerini zamanında takip etmek ve siteye uygulamak gerekir.
 2. Online rekabet günümüzde artık göz ardı edemeyeceğimiz bir hal aldı. Rakiplerinizde sizin gibi SEO çalışması yapıyor olabilir. Bu durumda mevcut pozisyonunuzu etkilenebilir. Belirli anahtar kelimelerde pozisyon kaybetmemek için SEO çalışmalarının devam ettirilmesi gerekir.

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

SEO fiyatı, başarıyı sağlamak için gereken işin kapsamı ile uyumludur. Fiyatı şekillendiren faktörler aşağıdaki gibidir;

 

 • Web sitenizin mevcut durumu
 • Sıralama almak istediğiniz anahtar kelime sayısı
 • Anahtar kelimelerin zorluğu
 • Sektör içindeki rekabet durumu

Bu faktörler her işletme için ayrı olarak değerlendirilmelidir.

Arama Sonuç Sayfasında Sıralamayı Hangi Faktörler Etkiler?

Sitenizde yalnızca çok temel bir arama stratejisi uygulamış olsanız bile, SEO sıralamanızı doğrudan etkileyen üç faktör vardır. Dikkat edilmesi gereken faktörler şunlardır:

 

Sayfa Yükleme Süresi – Web siteniz çok yavaş yüklenirse, ziyaretçileriniz geri döner ve muhtemelen bir rakibin web sitesine gider. Google (ve tüm arama motorları), yavaş sayfa yükleme süresi nedeniyle web sitenizi daha düşük sıralar. Bu, Google tarafından onaylanan büyük güncellemeye yaklaşırken çok dikkat etmemiz gereken bir şey. Mart 2021’deki Önemli Web Verileri güncellemesi, sitenizdeki kullanıcı deneyimini doğrudan ve önemli ölçüde etkileyen üç konuya odaklanacaktır. Bu güncellemedeki sayfa yükleme süresi özellikleri, sıralamanızı güvence altına almak veya SERP’lerin zirvesine ulaşmak için çok önemlidir.

 

Anahtar Kelime Seçimi — Anahtar kelimeleriniz dikkatlice seçilmelidir, böylece web siteniz ve sayfalarınız ideal müşterinizin aradığı doğru arama terimleri altında listelenir.

 

İçerik Oluşturma — Web sitenizde kaliteli içerik oluşturursanız, hedef kitleniz sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde bulur ve daha fazlasını öğrenmek için sitenizde kalır. Bu, arama motorlarında sıralamayı artıran bekleme süresini artırır.

Anahtar Kelime Nedir?

Anahtar kelimeler, insanların aradıklarını bulmak için arama motorlarına yazdıkları kelimeler ve kelime öbekleridir. Örneğin, yeni bir ceket satın almak istiyorsanız Google’a “erkek deri ceket” gibi bir şey yazabilirsiniz. Bu ifade birden fazla kelimeden oluşsa da yine de bir anahtar kelimedir.

Sayfa İçi SEO Nedir?

Sayfa içi SEO (site içi SEO olarak da bilinir), bir web sitesinin arama motoru sıralamalarını iyileştirmek ve organik trafik kazanmak için web sayfalarını optimize etme uygulamalarını içerir. Alakalı, yüksek kaliteli içerik yayınlamaya ek olarak, sayfa içi SEO, başlıklarınızı, HTML etiketlerinizi (başlık, meta ve başlık) ve resimlerinizi optimize etmeyi içerir.

Teknik SEO Nedir?

Teknik SEO, organik sıralamaları iyileştirmeye yardımcı olmak için sitenizi daha etkili bir şekilde taranmasına ve dizine eklemesine yardımcı olan web sitesi ve sunucu optimizasyonlarını ifade eder. Bir web sitesini daha hızlı, daha kolay taranması ve arama motorları için anlaşılır hale getirmek, teknik optimizasyonun temelidir.

Sayfa Dışı SEO Nedir?

Sayfa dışı SEO” (“site dışı SEO” olarak da bilinir), arama motoru sonuç sayfalarındaki (SERP’ler) sıralamanızı etkilemek için kendi web sitenizin dışında gerçekleştirilen eylemleri ifade eder.