Yerel SEO Hizmeti

Yerel SEO hizmetimizle hedef kitlenizin arama yaptığı yerde tam olarak varlığınızı gösterin, rekabette öne geçin. İşletmeleri, dünyanın en yoğun yerel arama sonuçlarında zirveye taşıdık.

harita üzerinde yerel seo ile ilgili lokasyonları gösteren çizim
 • Yerel Görünürlüğü Artırır

  İşletmenizin yerel arama sonuçlarında ve Google Haritalar’da daha yüksek sıralama almasını sağlar. Böylece potansiyel müşterilerinizin sizi bulması kolaylaşır.

 • Organik Trafiği Artırır

  İşletmenizin web sitesine daha fazla trafik çeker. Özellikle yerel arama yapan kullanıcılar, belirli bir niyetle hareket ettiği için bu trafik genellikle daha niteliklidir.

 • Rekabet Avantajı Sağlar

  Yerel düzeyde faaliyet gösteren rakiplerinize karşı avantaj elde etmenize yardımcı olur.

 • Dönüşüm Oranlarının Artırır

  Yerel aramalar genellikle belirli bir niyetle yapılır. Bu sebeple, yerel SEO hizmetleri genellikle daha yüksek dönüşüm elde etmenizi sağlar.

 • Marka Bilinirliği ve Güvenilirliği Sağlar

  Marka bilinirliğinizi artırmak ve işletmenize yerel bir otorite ve güvenilirlik kazandırmak için mükemmel bir hizmettir.

 • Hedefli Pazarlama

  Hedef kitlenizi daha kesin bir şekilde hedeflemenizi sağlar. Bu, pazarlama çabalarınızın etkinliğini artırabilir ve daha fazla dönüşüm sağlayabilir.

 • Müşteri Deneyimini İyileştirir

  İşletmenizin online varlığını optimize ederken aynı zamanda müşteri deneyimini de iyileştirir. İyi bir yerel SEO stratejisi, kullanıcıların aradıkları bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlar.

Bölgesel Pazarlama İçin Yerel SEO Hizmeti

Web sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğü ve performansı çok önemlidir ve trafiği çekmede, müşteri adayları oluşturmada, ziyaretleri cezbetmede ve en önemlisi satışları artırmada belirleyici bir rol oynar.

Hedef kitleniz yakınlarda yaşıyorsa, en iyi seçeneğiniz onlara online olarak, özellikle de vazgeçilmez akıllı telefonları aracılığıyla ulaşmaktır.

Etkili bir Bölgesel SEO kampanyası yalnızca görünürlüğünüzü artırmakla kalmaz, aynı zamanda web sitenizin ve yerel listelemelerinizin, ziyaretçilerinizin işletmenizin kendi ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin olmaları için gereken kapsamlı bilgileri sağlamasını da sağlar. Bu nedenle, içeriğiniz anlayışlı olmalı ve sayfalarınız potansiyel müşterileri yakalamak veya müşterileri fiziksel işinize yönlendirmek için tasarlanmalıdır.

yerel seo hizmeti 1
google haritalar

Google Haritalarda Öne Çıkın!

Yerel SEO, potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırır ve işletmenizin Google Haritalar’da ve diğer yerel arama sonuçlarında yüksek sıralama almasını sağlar. Ancak yerel SEO’nun değeri sadece bu kadarla sınırlı değil. Markanızı yerel müşterilere tanıtmak, web sitenize trafik çekmek ve hedeflediğiniz pazarda rakiplerinizden öne çıkmak için alabileceğiniz mükemmel bir hizmettir.

Organik Trafiğiniz Emin Ellerde

Sonuç veren özel SEO planları oluşturarak işiniz için en iyi hizmeti sağlıyoruz.

seo hizmeti 2

Benji’s SEO Ajansı, iş ihtiyaçlarını anlamak ve hedeflerini aşmalarına yardımcı olmak için müşterilerle bire bir iletişim halinde çalışır.

Diğer SEO Hizmetlerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yerel SEO hizmeti nedir ve işletmeme nasıl fayda sağlar?

İşletmenizin belirli bir coğrafi alan içinde arama motorlarında daha yüksek sıralama almasını hedefleyen bir dizi optimizasyon stratejisidir. İşletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü artırır, web trafiğini yükseltir ve böylece daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlar.

Yerel SEO hizmeti süreci ne kadar sürer?

Yerel SEO’nun etkilerini görmek genellikle birkaç ay sürebilir çünkü Google ve diğer arama motorlarının algoritma güncellemeleri ve web sitenizde yapılan değişiklikleri indekslemesi zaman alabilir. Ancak, bu süreç işletmenizin mevcut durumu ve hedefleri ile de doğrudan ilgilidir.

Yerel SEO ile SEO arasında ne fark var?

SEO, işletmenizin arama motorlarında genel olarak daha yüksek sıralama almasını hedeflerken, yerel SEO, belirli bir coğrafi bölge içindeki sıralamanızı yükseltmeye odaklanır. Bu nedenle, yerel SEO genellikle belirli bir bölgedeki müşterileri hedefleyen işletmeler için daha etkilidir.

Yerel SEO hizmetleri için hangi anahtar kelimeleri seçmeliyim?

Yerel SEO’da anahtar kelime seçimi genellikle işletmenizin faaliyet gösterdiği coğrafi bölge ve hizmetlerine bağlıdır. Genellikle, işletmenizin sunduğu hizmetler veya ürünlerle birlikte bölgenizin adını içeren anahtar kelimeleri seçmek iyi bir stratejidir.

Yerel SEO hizmeti almanın maliyeti ne olur?

Hizmet maliyeti, işletmenizin ihtiyaçlarına, hedeflerine ve hizmetin kapsamına bağlı olarak değişir. İhtiyaçlarınıza göre fiyat teklifi almak için bize ulaşın.